Jak zmierzyć panele szklane przed zamówieniem?

Panel szklany

Gdy chcesz trochę zaoszczędzić i zdradzasz przy okazji zdolności manualne 🙂 możesz wykonać pomiar paneli szklanych samodzielnie. Należy wówczas wyobrazić sobie ułożenie tafli szkła na ścianie. Szklane panele montuje się na ścianę przy pomocy specjalnego kleju do szkła, który możesz u nas zakupić.

Zwróć uwagę aby panele szklane były montowane do powierzchni suchych, nośnych i niepylących (tynk, cegła, beton, płyta karton-gips, tapeta). Kolejne kroki: Aby pomiar był rzetelny blat powinien być osadzony, a szafki powieszone. Zmierzyć przestrzeń pomiędzy górnymi szafkami a blatem. Zmierzyć odległość krawędzi otworów od najbliższej ściany. W przypadku pojedynczego gniazdka zmierzyć odległość do środka otworu i podać jego średnicę.

Upewnij się koniecznie czy szafki i blat są zamontowane w poziomie i czy pozostałe płaszczyzny zachowują odpowiednie parametry. Narysuj szkic na kartce ze wszystkimi wymiarami i prześlij na nasz adres.

 

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach i boisz się popełnić błąd zatelefonuj i umów się na wizytę w dogodnym dla siebie czasie na pomiar naszego fachowca. Wówczas masz gwarancje rzetelnego pomiaru i prawidłowej wyceny.