Druk UV na szkle

Proponujemy państwu najnowocześniejszy sposób drukowania szkła – druk UV na szkle. Szkło zadrukowywane jest na najnowocześniejszym ploterze wielkoformatowym UV z jakością fotograficzną na materiałach o grubości nawet do 10cm. Druk utrwalany jest światłem UV i właśnie dzięki temu szkło można zainstalować bezpośrednio po wydruku. Dzięki poddruku białym atramentem kolory staja się bardziej żywe.

Drukujemy każdy rodzaj szkła float, float optiwhite ekstra biały, float hartowany ESG, laminat VSG, Matelux Decormat biały, szkło bezpieczne.

Dzięki tak precyzyjnemu drukowaniu w jakości foto można dokładnie odwzorować dowolna grafikę, wszelkiego rodzaju fotografie z archiwum klienta lub z bazy zdjęć np. fotolia.com lub otografika.pl.

Dla lepszego odwzorowania jakości druku fotografii proponujemy zastosowanie szkła optiwhite tzw. szkło odbarwione ekstra białe. Dzięki temu, że nie zawiera tzw zielonej poświaty lepiej oddaje nasycenie barw.

Dodatkowo w każdym ozdobnym panelu szklanym można zastosować otwory pod gniazdka lub wycięcia na okap kuchenny. Obróbka szkła następuje przed hartowaniem – na tym etapie można jeszcze dokonać korekty wymiarów. Po zahartowaniu szkła niemożliwe jest skracanie czy wiercenie w szkle.

Szkło można wycinać w każdym nietypowym kształcie np. trójkątów, trapezów, okręgów za dodatkową opłatą. Posiadamy nowoczesna maszynę do rozkroju i obróbki szkła sterowaną numerycznie. Dzięki temu uzyskujemy najwyższą jakość cięcia, a szkło ma idealnie równe wypolerowane krawędzie i precyzyjny wymiar. W szczególności polecamy zastosowanie szkła bezpiecznego hartowanego ESG. Szkło takie po rozbiciu rozpada się na drobne kawałki ale cechuje je dodatkowo większa odpornoś na duże temperatury. Stąd polecane jest przede wszystkim do kuchni obok palników gazowych.

Nadrukowane szkło można stosować w pomieszczeniach wilgotnych takich jak łazienka lub kuchnia. Ozdobne panele szklane nadadzą nowoczesnego charakteru każdemu wnętrzu. Montaż na ścianie odbywa się na neutralnym transparentnym kleju do szkła – jest on gwarancją prawidłowego montażu. Druk UV na szkle można również stosować na szybach kabin prysznicowych, barier szklanych, ścianek szklanych lub frontów szafek kuchennych, blatów stołów biurek itp. Panele szklane naszej produkcji to nadruk UV najwyższej jakości oraz precyzyjna obróbka krawędzi.

Świadczymy również inne usługi szklarskie na terenie Bielska-Białej i okolic zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą.