Bezszprosowe ścianki całoszklane

Ścianka całoszklana bezszprosowa

Bezszprosowe ścianki całoszklane to system szklane.org  -bezpiecznych szklanych ścian wewnętrznych według naszego autorskiego  projektu. Umożliwia zabudowę przegród wewnątrz budynków całkowicie bez jakichkolwiek pionowych profili oddzielających moduły. Kompleksowe rozwiązania dla domów prywatnych i każdej przestrzeni biurowej, konferencyjnej lub handlowej.  Łatwe i estetyczne przegradzanie powierzchni z zachowaniem przenikania światła do wewnątrz pomieszczeń.

Na cały system składa się komplet profili z zaciskami. Ich powierzchnia może być wykończona anodą lub lakierowaniem również z możliwością zastosowania dwóch kolorów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia. Zastosowane szkło to ESG hartowany float w grubościach 8mm, 10mm lub 12mm. Taki sposób montażu umożliwia konstruowanie ścian na wysokość do 4m dobierając odpowiednią grubość szkła. Szkło hartowane w takich ścianach jest dostępne również w wersji Optiwhite, grafit, brąz, Matelux, Decormat biały lub nawet szkło zbrojone. Nic nie stoi na przeszkodzie aby już na etapie projektu umieścić na ścianach np. logo firmy lub dowolna grafikę.

W ściankach istnieje możliwość umieszczenia otworów w szkle np. na przewody wentylacyjne czy klimatyzacje. Nie stanowi problemu wstawienie drzwi każdego rodzaju rozwieranych, przesuwnych w tym również automatycznych oraz wahadłowych. Wszelkiego rodzaju okucia do szkła jak zawiasy,pochwyty, klamki, zamki, samozamykacze, kontrole dostępu do pomieszczeń oraz automatykę dobieramy indywidualnie pod potrzeby klienta. Dla poprawienia akustyki można stosować szereg uszczelek oraz w drzwiach próg tzw. opadający.

Nasz system ścian szklanych wyróżnia się i zapewnia wysoką estetykę pomieszczeń, jakość wykonania, oraz nieskrępowaną funkcjonalność. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju nowoczesnych pomieszczeń w każdej przestrzeni użyteczności budynków. Wspomagamy w projektowaniu szklanych ścian działowych inwestorów i architektów oraz zapewniamy kompleksową realizacje zlecenia łącznie z montażem. W tym zakresie obsługujemy całe terytorium Polski – zlecenia przyjmujemy również z zagranicy gdzie posiadamy własne ekipy montażowe we Francji i Niemczech.

Co bardzo istotne – bezszprosowe ścianki całoszklane, ale ze zmienioną konstrukcją i szkłem, mogą występować również jako przegrody przeciwpożarowe ze szkłem bezszprosowym. Na ściany p-poż posiadamy wszelkiego rodzaju potrzebne atesty i dopuszczenia.